RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

PREMIER - GÓRNICY. PIERWSZE STARCIE

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dziś Barbórka - świeto górników - a już wczoraj premier Tusk zjechał 700-et metrów pod ziemie w kopalni " Bobrek - Centrum" w Bytomiu. Potem przez kilkadziesiąt minut rozmawiał z górnikami. " Rząd nie będzie lekceważył górniczych problemów, ale nie da się też zastraszyć" - powiedział Tusk.

Tagi: górnicy
Dalsza część artykułu pod materiałem video: