RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ponad trzy promile u operatora koparki na Śląsku

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad 3,2 promila alkoholu w organizmie miał operator koparki w Gliwicach. Mężczyzna zygzakiem jeździł po ulicach dzielnicy - Sośnica. Trafił już do izby wytrzeźwień. O tym co dalej się z nim stanie zdecyduje teraz prokurator i sąd.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: