Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że był to nieszczęśliwy wypadek. Okno miała otworzyć 4-letnia siostra chłopca, która razem z nim była w pokoju. Dwulatek natomiast wdrapał się na okno i wypadł. Rodzice byli w tym czasie w domu, ale w pomieszczeniu obok.
Policja prowadzi sprawę pod kątem narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwa utraty życia lub zdrowia.
Na szczęście chłopcu nie stało się nic poważnego. Ma tylko ogólne potłuczenia głowy i powierzchowne urazy brzucha. Dziś powinien przejść jeszcze dodatkowe badania.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(md)