Spore korki w całej Polsce. Najgorzej jest na Dolnym Śląsku i Pomorzu, choć zablokowane drogi są także w wielu innych województwach. O swoich problemach na drodze możecie informować na Gorącą Linię RMF FM. Numer to 600 700 800.

Aby odświeżyć stronę lub włącz automatyczne odświeżanie :

20:15

Na krajowej 74 w Skorzeszycach w Świętokrzyskiem zderzyły się dwie osobówki. Utrudnienia w kierunku Opatowa. 

20:13

Problemy nieopodal słynnej "zakopianki". Na dk 52 w Głogoczowie (woj. małopolskie) samochód osobowy zderzył się z motocyklem. 3 osoby zostały ranne, a ruch w kierunku Wadowic odbywa się wahadłowo. 

19:41

W miejscowości Wyszogóra na drodze krajowej nr 6 w Zachodniopomorskiem zderzyły się 3 samochody. Krajowa "szóstka" całkowicie zablokowana. 

19:40

Na obwodnicy Trójmiasta pomiędzy węzłami Orunia i Szadułki zderzyły się 3 samochody. Odblokowany jest jeden pas w kierunku Gdyni. 

18:42

Na drodze krajowej nr 20 w Ząbinowicach w Pomorskiem zderzyły się 2 osobówki. W tamtym miejscu wprowadzony jest ruch wahadłowy

18:36

Wypadek na "krajowej" 28 w małopolskim Juszczynie. Zderzyły się tam dwa samochody. Ruch odbywa się wahadłowo. 

18:24

Na Gorącą Linię RMF FM informujecie nas o poważnych utrudnieniach na A4 w okolicach dolnośląskich Kostomłotów. Zderzyło się tam 5 samochodów osobowych. Droga w kierunku Zgorzelca jest całkowicie zablokowana. 

18:19

Koniec utrudnienia na S1 w śląskich Mierzęcicach. 

17:53

Koniec utrudnienia na A4 na Podkarpaciu na odcinku Mirocin Radymno. Droga jest już całkowicie przejezdna. 

17:04

Problemy także w Zachodniopomorskiem. Na "krajowej" 11 w miejscowości Wyszewo osobówka zderzyła się z autobusem. Ruch odbywa się wahadłowo. 

17:03

Na dk 53 w miejscowości Dąbrowy (woj. warmińsko-mazurskie) zderzyły się dwa samochody. Ruch odbywa się wahadłowo. 

16:47

Koniec utrudnienia na "ósemce" w miejscowości Marki, gdzie zderzyły się 4 samochody. Droga jest już całkowicie przejezdna. 

16:28

Na A4 na odcinku Mirocin-Radymno na Podkarpaciu osobówka uderzyła w barierki. Zablokowany jest prawy pas w kierunku Korczowej. 

16:02

O potężnych korkach na autostradzie A4 - na bramkach we Wrocławiu - alarmujecie dzwoniąc na Gorącą Linię RMF FM. Nawet 5-kilometrowe zatory tworzą się zarówno na wjeździe do Wrocławia od strony Katowic, jak i w przeciwnym kierunku.

16:00

W krajowej "ósemce" na Mazowszu w miejscowości Marki zderzyły się 4 samochody. Jedna osoba jest ranna. Ruch w kierunku Wyszkowa odbywa się jednym pasem. 

15:45

Na obwodnicy Gdańska odblokowano już jeden pas w kierunku Gdyni

15:31

W Śląskiem na drodze krajowej 81 w miejscowości Bąków zderzyły się 2 samochody osobowe. 2 osoby są ranne. Ruch w kierunku Katowic odbywa się jednym pasem. 

15:30

Na gdańskiej obwodnicy nieopodal miejscowości Straszyn zderzyły się 3 samochody osobowe. Jezdnia w kierunku Gdyni jest kompletnie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać 2 godziny.

15:22

Na Gorącą Linię RMF FM informujecie nas o gigantycznych korkach na obwodnicy Gdańska w stronę Gdyni. Omijajcie to miejsce!

15:14

9 kilometrów ma korek na Zakopiance za Rabką w stronę gór. Zaczyna się na wysokości Rdzawki, a kończy w Klikuszowej. 

15:10

W Śląskiem 3 osoby zostały ranne w wypadku w Mierzęcicach. Tam na trasie Pyrzowice - Wojkowice Kościelne samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Droga jest zablokowana.

15:00

9 osób ucierpiało w karambolu na krajowej "dziesiątce" między Mirosławcem a Wałczem w Zachodniopomorskiem. W Piławcu zderzyło się 5 samochodów. Dk 10 jest wciąż zablokowana.