Poland Business Run nabiera rozpędu i w tym roku wybiega... poza bieganie. "Wsparcie po starcie" to propozycja dla tych, którzy 4 września nie mogli wyruszyć na trasę żadnego z siedmiu charytatywnych biegów, które wystartowały w siedmiu polskich miastach.

Zasady "Wsparcia po starcie" są proste: wystarczy kupić produkty lub usługi wybranych marek, a ich właściciele przekażą część dochodu ze sprzedaży na rzecz podopiecznych Fundacji Poland Business Run. Zakup produktów biorących udział w akcji będzie możliwy w ponad 430 sklepach i drogeriach w całej Polsce.

Akcja "Wsparcie po starcie" to szansa, by pomóc tym, którzy bardzo tej pomocy potrzebują, przy okazji robienia codziennych zakupów. A jeśli ktoś nie lubi tradycyjnego kupowania w sklepach lub po prostu nie ma na to czasu, może zajrzeć na stronę internetową, na której udostępniony jest moduł pozwalający na bezpośrednie wsparcie działań Fundacji Poland Business Run.

Szczegółowe zasady akcji "Wsparcie po starcie" możecie znaleźć TUTAJ.

Fundacja Poland Business Run jest organizatorem charytatywnego biegu sztafetowego, który pomaga stawiać na nogi m.in. podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty i innych lokalnych Fundacji. 4 września prawie 17 tysięcy pracowników firm pobiegło w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Na pomoc dla beneficjentów udało się zebrać ponad 1,1 mln złotych.

Do tej pory nowe, dostosowane do potrzeb protezy otrzymało ponad 60 beneficjentów, do których wkrótce dołączą kolejne osoby.

(bs)