Wielkanoc zapowiada się ciepło i słonecznie. Jednak już w pierwszy dzień po świętach, w całej Polsce pojawią się przelotne opady deszczu.

W sobotę deszczu można spodziewać się w województwach: warmińsko-mazurskim, podlaskim, mazowieckim, lubelskim, świętokrzyskim i podkarpackim. Najniższa temperatura (7 stopni Celsjusza) na Podlasiu, najwyższa temperatura (11 stopni) w województwach: zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim i lubuskim. 


BABY, MAZURKI, SERNIKI. I JAJA NA RÓŻNE SPOSOBY. TUTAJ ZNAJDZIESZ WIĘCEJ WIELKANOCNYCH PRZEPISÓW >>>

Wielkanoc zaskoczy słoneczną i ciepłą aurą. Termometry wskażą od 10 stopni na krańcach wschodnich, do 15 stopni w województwie lubuskim. W całym kraju częściowo słonecznie lub słonecznie. 

W Poniedziałek Wielkanocny na niebie pojawi się nieco więcej chmur. Nadal jednak będziemy mogli cieszyć się słoneczną aurą. W dalszym ciągu najniższa temperatura na wschodzie Polski (11 stopni Celsjusza), a najcieplej w województwie lubuskim. Reszta kraju może liczyć na temperaturę w granicach 12-13 stopni. 

Załamanie pogody nastąpi jednak już we wtorek. W całej Polsce pojawią się przelotne opady deszczu. Możemy się także spodziewać dużego i umiarkowanego zachmurzenia. Najniższa temperatura (11 stopni) na północy, najcieplej (15 stopni) w Małopolsce.