RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podziel się posiłkiem

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ruszyła szósta edycja programu „Podziel się posiłkiem”. Jej częścią jest zbiórka jedzenia przez banki żywności. Namioty jednego z nich stały wczoraj na wielkim koncercie „Podziel się posiłkiem” w Bydgoszczy.

Śpiewali: Ewelina Flinta, Łukasz Zagrobelny, Golec uOrkiestra, Video, Łzy, Stachursky, The Jet Set, Krzysztof Respondek i Blue Cafe. Wszystko po to, by nagłośnić problem niedożywienia dzieci.

O akcji przeczytacie na stronie .

Tagi: Bydgoszcz

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: