Okazuje się, że tak. Są tacy, których zimno nie powstrzyma, żeby z uroków mroźnej pory roku czerpać pełnymi garściami nawet w centrum miasta. Znalazłam ich na lodowisku:
Ci, którzy wolą ślizgać się na nartach, mogą śmiało wybrać się w góry. Na Kasprowym Wierchu leży już ponad metr śniegu.