Pobiec dla tych, którzy nie mogą? Czemu nie! Już 14 września w pięciu największych miastach Polski odbędzie się Poland Business Run, czyli charytatywny bieg dla podopiecznych Fundacji Jaśka Meli - Poza Horyzonty. Na starcie w Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi i Warszawie pojawi się nawet 10 tysięcy uczestników.

Pięcioosobowe zespoły biegaczy, reprezentujące firmy w swoich miastach zmierzą się z dystansem 3 i 8 dziesiątych kilometra. A wszystko to,  aby pomóc grupie podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. Chociaż bieg kierowany jest głównie do pracowników dużych i małych firm, to drużynę może zgłosić każdy.

Wolne miejsca są jeszcze w Warszawie i w Łodzi - mówi nam Agnieszka Pleti, dyrektor Fundacji Jaśka Meli - Poza Horyzonty. Wszystko idzie absolutnie zgodnie z planem. Mamy ogromną nadzieję, że za chwilę tych miast biegających to nie będzie pięć tylko to będzie siedem czy osiem ale dobijemy do tego, że wszystkie większe miasta na pewno będą biegły - dodaje.

W Krakowie startujemy z Rynku - opowiada Agnieszka Pleti. Będziemy biec ulicą Sławkowską, obiegać plantami, więc uczestnicy będą mieli cudowne widoku po drodze. Potem wbiegną ulicą Wiślną na finish, który się odbywa na płycie Rynku - zaznacza.

Szczegółowe informacje możecie znaleźć na stronie www.polandbusinessrun.pl