Do zdarzenia doszło wczoraj, ok. godziny 20. 53-letni kierowca najechał na tył policyjnego radiowozu.
Od mężczyzny wyraźnie czuć było alkohol. Jak się okazało, miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Policjanci wyjaśniają szczegóły zdarzenia. Apelują również po raz kolejny o trzeźwość i ostrożność za kierownicą.
(abs)