RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany wjechał w policyjny radiowóz

Publikacja: Niedziela, 21 września (08:42) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

W Morawicy w woj. świętokrzyskim pijany kierowca wjechał w policyjny radiowóz. Mężczyzna miał blisko 2,5 promila alkoholu we krwi.

Do zdarzenia doszło wczoraj, ok. godziny 20. 53-letni kierowca najechał na tył policyjnego radiowozu.

Od mężczyzny wyraźnie czuć było alkohol. Jak się okazało, miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci wyjaśniają szczegóły zdarzenia. Apelują również po raz kolejny o trzeźwość i ostrożność za kierownicą.

(abs)

Źródło: Policja
Tagi: policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: