Nieoznakowany radiowóz z wideorejestratorem patrolował obwodnicę Elbląga. Na wysokości miejscowości Kazimierzowo, na trasie S-7, policjanci zauważyli bmw 316, które jechało 197 km/h. Kierowca został zatrzymany, a podczas kontroli okazało się, że miał 1,8 promila alkoholu w organizmie. 49-latek wyjaśnił policjantom, że pił piwo.
Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a jego auto na policyjny parking.