Kierowca został zatrzymany przez policję na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Potoki na Lubelszczyźnie.
Wcześniej wyprzedzał inny samochód w miejscu niedozwolonym, a przy ograniczeniu prędkości do 70 km/h jechał z prędkością 178 km/h. Jego samochód nie miał tablicy rejestracyjnej. Podczas kontroli okazało się, że 42-latek nie miał też przy sobie dokumentów.
Drogowy pirat "zarobił" 25 punktów karnych, stracił już prawo jazdy, a teraz odpowie m.in. za jazdę po pijanemu.