RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany kierowca przekroczył prędkość o ponad 100 km/h

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie, przekroczenie prędkości o 108 km/h, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, brak prawa jazdy i tablicy rejestracyjnej - to bilans rajdu 42-letniego kierowcy audi na Lubelszczyźnie. Jego "wyczyny" na drodze nagrał policyjny wideorejestrator.

Kierowca został zatrzymany przez policję na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Potoki na Lubelszczyźnie.

Wcześniej wyprzedzał inny samochód w miejscu niedozwolonym, a przy ograniczeniu prędkości do 70 km/h jechał z prędkością 178 km/h. Jego samochód nie miał tablicy rejestracyjnej. Podczas kontroli okazało się, że 42-latek nie miał też przy sobie dokumentów.

Drogowy pirat "zarobił" 25 punktów karnych, stracił już prawo jazdy, a teraz odpowie m.in. za jazdę po pijanemu.

Źródło: RMF/Policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: