RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany dentysta przyszedł na dyżur do przychodni

Publikacja: Czwartek, 17 lutego (10:48) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Prawie trzy promile alkoholu miał dentysta, który przyjmował pacjentów w przychodni w Strzelinie (Dolnośląskie). Podczas godzinnego dyżuru stomatolog zdążył przyjąć pięciu pacjentów. Policja zabezpieczyła całą dokumentację medyczną.

Lekarzowi za narażenie pacjentów na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi do trzech lat więzienia.

Źródło: RMF FM/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: