RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pieszy zginął uderzony znakiem drogowym

Autor: Publikacja: Piątek, 31 grudnia (10:44) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Bytomiu zginął pieszy uderzony znakiem drogowym z oznaczeniem "Przejście dla pieszych". Do wypadku doszło po tym, jak kierowca samochodu wpadł w poślizg, zjechał na chodnik i uderzył w znak drogowy.

Sprawca wypadku chciał uniknąć zderzenia z samochodem, który prawidłowo zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Mężczyzna, który zginął czekał, żeby przejść na druga stronę ulicy.

Źródło: RMF FM FB
Dalsza część artykułu pod materiałem video: