RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pędził ponad 230 km/h, bo "spieszył się do pracy"

Publikacja: Środa, 27 kwietnia (15:17) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Kierowca motocykla w okolicach Stargardu Szczecińskiego przekroczył dopuszczalną prędkość aż o ponad 130 kilometrów na godzinę na drodze. Można tam jechać co najwyżej 100 km/h.

W dodatku na jednym kole wyprzedzał rząd samochodów. Zatrzymany przez policję oświadczył, że zna przepisy ruchu drogowego, ale spieszy się do pracy. Dostał 10 punktów karnych i mandat w wysokości pół tysiąca złotych.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: