RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nowak w Kancelarii Prezydenta?

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Sławomir Nowak będzie ministrem w Kancelarii Prezydenta - podały "Fakty" TVN. Miałby odpowiadać za kontakty z parlamentem. Poseł PO w rozmowie z RMF FM odmówił skomentowania informacji. Wyda oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Do tej pory Nowak był bliskim współpracownikiem Donalda Tuska. 21 października 2009 został wiceprzewodniczącym klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej. Przewodził sztabowi wyborczemu Bronisława Komorowskiego w tegorocznych wyborach prezydenckich.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: