To już drugi przypadek pobicia motorniczego w woj. śląskim. Dwa tygodnie temu chuligani pobili motorniczego w Katowicach. Sprawców nie schwytano do dziś.
Przedstawiciele firm świadczących usługi komunikacyjne apelują do pasażerów, aby w tego typu sytuacjach nigdy nie byli obojętni. Każda pomoc, chociażby tylko samo powiadomienie policji, może dla zaatakowanej osoby okazać się bezcenne.