Malutkie dziecko i jego matka to ofiary wypadku na trasie S1 między węzłami Lotnisko i Mierzęcice w woj. śląskim. Zderzyło się tam pięć aut. Pięć osób zostało rannych.

Rzecznik komendy Państwowej Straży Pożarnej w Będzinie kpt. Krystian Biesiadecki poinformował, że w wypadku brało udział pięć pojazdów: dwie ciężarówki z naczepami, dwa samochody osobowe i jeden samochód dostawczy. Podróżowało w nich w sumie 9 osób. Rannych zostało pięć z nich.

W wypadku zginęło kilkumiesięczne dziecko oraz jego matka. Osoby te najprawdopodobniej jechały samochodem z przyczepą kempingową, który czołowo zderzył się z ciężarówką. Reanimacja kobiety trwała około godziny, ale jej życia nie udało się uratować. 

Trasa S1 przez wiele godzin była zablokowana. Policja sugerowała wówczas, aby kierowcy podróżujący w piątek rano pomiędzy A1 a drogą nr 91 (starą "jedynką") wybierali przejazd między Pyrzowicami a Siewierzem drogą krajową nr 78.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
/RMF FM
/RMF FM
Po jeszcze więcej informacji odsyłamy Was do naszego nowego internetowego Radia RMF24.pl

Słuchajcie online już teraz!

Radio RMF24.pl na bieżąco informuje o wszystkich najważniejszych wydarzeniach w Polsce, Europie i na świecie.