RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nie żyje nasz kolega - Tomasz Rubiś

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

7 września br. zmarł nasz kolega Tomasz Rubiś. Pracował w pierwszym składzie redakcji oddziału RMF FM w Zakopanem. Od 1995 do 1998 r. prowadził informacje dla kierowców - Traffić - w Zakopanem. W 1998 r. przeszedł do redakcji krakowskiej RMF FM i do 1999 r. pomagał kierowcom poruszać się po Krakowie i drogach całego kraju.

Potem rozpoczął własną działalność. Organizował rajdy samochodowe, pokazy, wystawy motoryzacyjne. Wydawał gazetę zajmującą się motoryzacją. Od 2003 do 2009 roku był szefem działu reklamy oddziału ''Dziennika Polskiego'' na Podhalu. W 2010 roku prowadził biuro Zimowych Igrzysk Polonijnych w Zakopanem.

Pogrzeb Tomka odbędzie się w najbliższą sobotę na cmentarzu miejskim w Zakopanem o godz. 13.00.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: