RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nie żyje kobieta oblana kwasem

Autor: Publikacja: Wtorek, 6 maja (15:21) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Zmarła starsza kobieta oblana pod koniec marca kwasem na warszawskiej Pradze - dowiedział się reporter RMF FM. Do zdarzenia doszło w windzie bloku, w którym mieszkała. Do tej pory nie natrafiono na ślad napastnika.

Po ataku kobiety nie udało się przesłuchać.

Policja cały czas poszukuje sprawcy. Do tej pory w tej sprawie zatrzymano trzech mężczyzn. Jeden z nich - sąsiad kobiety - mógł mieć motyw, bo był z nią w konflikcie. Ma jednak alibi. Przesłuchano też wszystkich bliskich tego mężczyzny, przeszukano ich mieszkania. Nigdzie nie natrafiono na żadne ślady, które mogłyby świadczyć o tym, że może mieć związek z napadem. Dwóch pozostałych zatrzymanych także wypuszczono.

W budynku był monitoring. Policja ma zapis z niego, jednak nie wniósł on nic do śledztwa.

W tym tygodniu zostanie przeprowadzona sekcja zwłok kobiety.

(mpw)

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: