Za nami fala powrotów z kolejnego wakacyjnego weekendu. Kierowcy w całym kraju musieli liczyć się z poważnymi utrudnieniami. Doszło do kilku groźnych wypadków. Informowaliśmy, gdzie do nich doszło i jak ominąć korki. Zobaczcie zapis naszej relacji minuta po minucie.

Za nami fala powrotów z kolejnego wakacyjnego weekendu. Kierowcy w całym kraju musieli liczyć się z poważnymi utrudnieniami. Doszło do kilku groźnych wypadków. Informowaliśmy, gdzie do nich doszło i jak ominąć korki. Zobaczcie zapis naszej relacji minuta po minucie.
Trwa fala powrotów z weekendu /Grzegorz Momot /PAP
Aby odświeżyć stronę wciśnij F5 lub włącz automatyczne odświeżanie :

20:38

Na drodze krajowej "44" pomiędzy miejscowością Przyszowice a Paniówki (woj. śląskie, niedaleko Gliwic) płonie samochód. Brak ofiar. Mogą być korki - napisał słuchacz na Gorącą Linię RMF FM. 

20:03

Groźny wypadek w miejscowości Popowo miedzy Nowym dworem Gdańskim a Stegną. Droga Wojewódzka numer 502 jest zablokowana.

Trzy samochody osobowe zderzyły się, w tym dwa czołowo. Dwie osoby są poszkodowane. To są obcokrajowcy, jedna osoba z Włoch - to kobieta. A mężczyzna z Francji - mówił Rafał Cichocki ze straży pożarnej w Nowym Dworze Gdańskim. 

Ranny mężczyzna został przetransportowany Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

19:45

"Piękna" droga na A4 w stronę Wrocławia... 30 km korka, przejechane 5 km w godzinę - napisał nam słuchacz na Gorącą Linię RMF FM. 

19:40

Karambol czterech samochodów osobowych w Sulechowie w Lubuskiem. Droga jest zablokowana w kierunku Zielonej Góry. W przeciwną stronę - do Świebodzina jedziecie tylko jednym pasem! Jak informują strażacy nie ma osób poszkodowanych.

19:10

Utrudnienia na S8 w Warszawie! Pomiędzy węzłami Marymoncka - Powązkowska zderzyły się trzy samochody osobowe. Nikt nie został ranny. Nieprzejezdny jest prawy pas w kierunku Poznania.

18:30

Na A4 płonie samochód, to 270 km w kierunku Katowic - informujecie na Gorącą Linię RMF FM. 

17:49

Ogromny korek od Zakopanego aż po Rabkę-Zdrój - informujecie na Gorącą Linię RMF FM. 

17:07

Przywrócony ruch na krajowej "29" na odcinku Krosno Odrzańskie - Słubice w pobliżu m. Gęstowice. Tam wcześniej doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. 2 osoby zostały ranne. 

16:52

Po tragicznym wypadku w Giżycku w Warmińsko-Mazurskiem olbrzymie utrudnienia na drodze krajowej numer "59". Na skrzyżowaniu z Nowowiejską zderzyły się dwa samochody osobowe. Zginęła jedna osoba, a cztery zostały ranne.Droga jest wciąż nieprzejezdna.

16:15

Śmiertelny wypadek na trasie Czługów - Jastrowie w Pomorskiem. Jedna osoba nie żyje, a cztery zostały ranne w zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką w pobliżu Uniechowa. Ten fragment krajowej "22" jest teraz zablokowany!

15:43

Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu dwóch osobówek w Giżycku w Warmińsko-Mazurskiem. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Obwodowej i Nowowiejskiej. Na miejscu pracuje straż pożarna i policja. 

15:39

Jedna osoba nie żyje, a cztery zostały ranne w wypadku na krajowej "19" w Podlaskiem. W pobliżu miejscowości Chraboły, to fragment trasy z Białegostoku do Bielska Podlaskiego, zderzyły się dwa samochody osobowe. 

15:22

Nie tylko wypadki, ale również roboty drogowe wydłużą Wam powrót z weekendu. Na autostradzie A4 w Opolskiem, w kierunku Wrocławia, pomiędzy węzłami Brzeg - Prądy, utworzył się 7-kilometrowy korek! Policja zaleca objazd drogami krajowymi numer "45" i "94". To nie jedyne problemy na tej trasie. Przed węzłem Przylesie, w kierunku Katowic, postoicie w 1,5-kilometrowym korku.

15:20

Uważajcie na utrudnienia na trasie S3, również w Lubuskiem! Na trasie Zielona Góra - Sulechów, w miejscowości Zawada wprowadzono ruch wahadłowy. Zderzyły się tam dwa motocykle i wojskowa ciężarówka. Na S3 możecie utknąć w korkach  także na obwodnicach Międzyrzecza i Gorzowa Wielkopolskiego.

15:15

Dwie osoby zostały ranne w wypadku na drodze krajowej numer "29" w Lubuskiem. W pobliżu Gęstowic samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Trasa Krosno Odrzańskie - Słubice jest nieprzejezdna.