RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Napad na centrum handlowe. Łupem padło 120 tys. zł

Publikacja: Wtorek, 14 kwietnia (17:35) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Blisko 120 tysięcy złotych padło łupem złodziei, którzy włamali się do jednego z centrów handlowych w Gdańsku. Policja szuka sprawców napadu.

Jak informuje reporter RMF FM Kuba Kaługa, choć obiektu pilnowała firma ochroniarska, policję poinformowano o włamaniu i kradzieży dopiero półtorej godziny po zdarzeniu. 

Nieoficjalnie ustaliliśmy, że włamywacze do środka centrum handlowego dostali się przez cukiernię. Ukradli z kasy pieniądze. 

Łącznie łupem złodziei padło blisko 120 tys. złotych. 

(md)

Źródło: RMF FM
Tagi: centrum

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: