Jak informuje reporter RMF FM Kuba Kaługa, choć obiektu pilnowała firma ochroniarska, policję poinformowano o włamaniu i kradzieży dopiero półtorej godziny po zdarzeniu.
Nieoficjalnie ustaliliśmy, że włamywacze do środka centrum handlowego dostali się przez cukiernię. Ukradli z kasy pieniądze.
Łącznie łupem złodziei padło blisko 120 tys. złotych.
(md)