RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Mieszkańcy Kołobrzegu znów mają wodę

Publikacja: Piątek, 25 marca (21:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Mieszkańcy Kołobrzegu i kilku ościennych gmin mają już w domach wodę. Awaria kolektora ściekowego została usunięta. Około 40-45 tys. mieszkańców Kołobrzegu i kilku sąsiednich miejscowości nie miało wody od popołudnia.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: