RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Mieszkańcy Inowrocławia zostali bez dentysty

Publikacja: Piątek, 9 stycznia (06:33) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

90 tysięcy mieszkańców Inowrocławia w Kujawsko-Pomorskiem w razie nagłej potrzeby nie dostanie się do dentysty. Jeśli kogoś w nocy nagle zacznie boleć ząb, będzie musiał pojechać do gabinetu stomatologicznego w Toruniu albo w Bydgoszczy, czyli ponad 30 kilometrów od domu.

Doraźnego dentysty w Inowrocławiu nie ma, ponieważ ostatni zrezygnował, tłumacząc, że całodobowa praktyka mu się nie opłaca. Żaden nowy do Narodowego Funduszu Zdrowia się nie zgłosił. Pewnie już się nie zgłosi, ponieważ pieniądze na opiekę stomatologiczną zostały już rozdzielone pomiędzy sąsiednie miasta:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: