RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Miał ponad 3 i pół promila i jechał slalomem

Publikacja: Piątek, 13 czerwca (20:42) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

3,66 promila alkoholu w organizmie miał mężczyzna, zatrzymani przez policjantów z Głogowa. 32-latek kierował skuterem, jadąc jedną z ulic, która jest fragmentem drogi krajowej nr 12.

Funkcjonariusze zwrócili uwagę na kierowcę skutera, bo jechał "wężykiem". Początkowo przypuszczali, że mężczyzna "robi sobie żarty". Po zatrzymaniu go do kontroli, wyczuli zapach alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 3,66 promila. Powtórne badanie pokazało ponad 3 promile. Mężczyzna tłumaczył, że wypił  dwa piwa.

Źródło: RMF/Policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: