RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Matka przyznała się do zabójstwa noworodka

Autor: Publikacja: Piątek, 12 września (14:28) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

22-latka z woj. warmińsko-mazurskiego Miłakowa przyznała się do zabójstwa swojego nowo narodzonego. Ciało malucha znaleźli policjanci. Kobieta usłyszała już zarzut. Za morderstwo grozi jej od ośmiu lat więzienia do dożywocia.

Ciało noworodka znaleziono w wiadrze w pomieszczeniu gospodarczym. Dziecko prawdopodobnie urodziło się w czerwcu, a potem zostało uduszone. 

Osoba, która zadzwoniła na policję poinformowała, że kobieta była w ciąży a dziecka nie ma.

Według wstępnych ustaleń noworodek mógł zostać uduszony. Potwierdzić ma to sekcja zwłok. 22-latka mieszkała w domu jednorodzinnym razem ze swoim 4-letnim dzieckiem i matką.

(ug)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: