Ciało noworodka znaleziono w wiadrze w pomieszczeniu gospodarczym. Dziecko prawdopodobnie urodziło się w czerwcu, a potem zostało uduszone.
Osoba, która zadzwoniła na policję poinformowała, że kobieta była w ciąży a dziecka nie ma.
Według wstępnych ustaleń noworodek mógł zostać uduszony. Potwierdzić ma to sekcja zwłok. 22-latka mieszkała w domu jednorodzinnym razem ze swoim 4-letnim dzieckiem i matką.
(ug)