„Pan prezydent powtórzył dokładnie to, co mówił podczas kampanii wyborczej będąc w Londynie. Prezydent Duda jest człowiekiem konsekwentnym” – mówi w Kontrwywiadzie RMF FM rzecznik kampanii PiS Marcin Mastalerek. Gość RMF FM był pytany przez słuchaczy o słowa Andrzeja Dudy, który do Polaków w Londynie powiedział, że nie ma odwagi powiedzieć, żeby wracali, a „polski rozwój jest głównie w statystykach”. „Prezydent jest wielkim patriotą, ale jest człowiekiem szczerym i uczciwym. To co mówi wynika z rozmów z ludźmi” – ocenia Mastalerek. Dodaje, że Polakom nie powinno zależeć na tym, że zamykać oczy na problemy. „Powinniśmy mierzyć się z tymi problemami i tak właśnie zachowuje się prezydent Duda” – mówi rzecznik kampanii PiS.

„Pan prezydent powtórzył dokładnie to, co mówił podczas kampanii wyborczej będąc w Londynie. Prezydent Duda jest człowiekiem konsekwentnym” – mówi w Kontrwywiadzie RMF FM rzecznik kampanii PiS Marcin Mastalerek. Gość RMF FM był pytany przez słuchaczy o słowa Andrzeja Dudy, który do Polaków w Londynie powiedział, że nie ma odwagi powiedzieć, żeby wracali, a „polski rozwój jest głównie w statystykach”.  „Prezydent jest wielkim patriotą, ale jest człowiekiem szczerym i uczciwym. To co mówi wynika z rozmów z ludźmi” – ocenia Mastalerek. Dodaje, że Polakom nie powinno zależeć na tym, że zamykać oczy na problemy. „Powinniśmy mierzyć się z tymi problemami i tak właśnie zachowuje się prezydent Duda” – mówi rzecznik kampanii PiS.
Prezydent Andrzej Duda w Londynie /Jacek Turczyk /PAP

Marcin Mastalerek był również pytany przez słuchaczy RMF FM o własne plany polityczne. "To jest niemożliwe, żebym został rzecznikiem rządu Beaty Szydło" - mówi rzecznik kampanii PiS. "Jakbyśmy wygrali, to będę prosił, żeby nie brać mnie pod uwagę na takie funkcje" - dodaje. "Nie wiem, co będę robił po wyborach. Na razie w ogóle o tym nie myślę" - komentuje gość Kontrwywiadu.