RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Mandat za "reklamową" szarżę samochodem

Publikacja: Poniedziałek, 11 października (16:25) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Reklama w internecie pogrążyła 18-latka z Ostródy na Mazurach. Chłopak, chcąc zachęcić potencjalnych klientów do kupna samochodu, nagrał film pokazujący możliwości auta. Teraz Patryk G. będzie musiał zapłacić 1500 złotych mandatu.

Na nagraniu widać, że jechał z prędkością 110 km/h w terenie zabudowanym i 150 km/h w terenie niezabudowanym. W dodatku wyprzedzał na pasach w okolicy szkoły podstawowej. Dzięki temu filmowi policjanci odnaleźli młodego pirata drogowego. Chłopak przyznał się popełnionych wykroczeń.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: