Zderzenie dwóch aut - w tym bmw prowadzonego przez europosła PiS Dominika Tarczyńskiego - na jednym ze skrzyżowań w Bełżycach na Lubelszczyźnie. Informację jako pierwszy podał portal lublin112.pl.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 9 na ul. Krakowskiej w Bełżycach. Na skrzyżowaniu z ul. Kościuszki i Przemysłową zderzyły się bmw i Fiat Seicento. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak czytamy na portalu lublin112, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący bmw Dominik Tarczyński wjeżdżając na skrzyżowanie zignorował znak stop. W wyniku tego zderzył się z fiatem.

57-letnia kobieta, która kierowała seicento, uskarżała się na ból kręgosłupa szyjnego - ustalił dziennikarz RMF FM Krzysztof Kot. Została więc zabrana do szpitala. Po badaniach i założeniu kołnierza ortopedycznego wypisano ją do domu. 

Wiadomo już, że w obu pojazdach podróżowali tylko kierowcy. Badanie alkomatem wykazało, że oboje byli trzeźwi.

Teraz sprawa trafi do komendy miejskiej policji w Lublinie. Na podstawie obrażeń kobiety policjanci zdecydują, czy zdarzenie zakwalifikować jako wypadek, czy kolizję.