RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Łódź: Siedem osób podtrutych tlenkiem węgla

Publikacja: Niedziela, 19 grudnia (13:01) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Siedem osób, w tym jedno dziecko, z objawami podtrucia tlenkiem węgla trafiło do jednego z łódzkich szpitali - poinformował rzecznik prasowy wojewódzkiego komendanta straży pożarnej w Łodzi Arkadiusz Makowski.

Wszystkie osoby przewiezione do szpitala zostały ewakuowane z kamienicy przy ul. Północnej. Strażacy ustalają, co było przyczyną podwyższonego stężenia tlenku węgla.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: