RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kraków: Pseudokibice handlowali narkotykami

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Krakowscy policjanci zatrzymali dwóch pseudokibiców, zajmujących się rozprowadzaniem środków odurzających. Zatrzymani zaopatrywali się w większe ilości różnego rodzaju narkotyków tj. marihuany, amfetaminy, tabletek ekstazy. Następnie przygotowywali mniejsze, dilerskie działki narkotyków i sprzedawali je na terenie Krakowa.

W mieszkaniu braci - 19- i 27-latka - policja znalazła między innymi: marihuanę, amfetaminę, tabletki ekstazy, pieniądze i wagę elektroniczną.

Bracia byli już wcześniej karani za rozboje i przestępstwa narkotykowe. Są również notowani jako pseudokibice jednej z krakowskich drużyn.

Mężczyźni usłyszą zarzuty wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków.

(mpw)

Źródło: RMF/Policja
Tagi: narkotyki

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: