RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Koszalin: Sześć osób zatrutych tlenkiem węgla

Publikacja: Niedziela, 19 września (09:41) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Sześć osób zatruło się czadem w Koszalinie. Wśród poszkodowanych jest jedno dziecko. Wszyscy trafili do szpitala. Jednej osobie ratownicy udzielili pomocy w domu. Do zdarzenia doszło w domu przy ul. Batalionów Chłopskich.

Stan zdrowia poszkodowanych na szczęście się poprawia. Przyczyną zatrucia była najprawdopodobniej nieszczelność pieca lub komina.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: