Tyle, że zapomniano o takich drobiazgach, jak m.in. szafki na instrumenty medyczne, czy zwykłe taborety dla pacjentów, bez których nie mogą oni korzystać z oddziału. Ten absurd wreszcie ma szansę się zakończyć. Dziś zapadła decyzja o przyznaniu szpitalowi dodatkowych pieniędzy. W przyszłym tygodniu zostanie złożone zamówienie na wszystkie brakujące sprzęty. Mają one dotrzeć do Suwałk w ciągu najwyżej 2-3 tygodni.
Koniec szpitalnego absurdu w Suwałkach
Szpitalny absurd w Suwałkach ma szansę się zakończyć. Tamtejszy szpital dostanie wsparcie w postaci szafek i taboretów. 30 tys. złotych przyznała placówce fundacja Narodowy Fundusz Ochrony Zdrowia. Choć suma nie jest wygórowana, a i sam sprzęt trudno uznać za szczególnie skomplikowany, dla szpitala ta pomoc jest bardzo istotna.