RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Koniec awarii systemu w ING Banku Śląskim

Publikacja: Wtorek, 30 listopada (17:45) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Klienci ING Banku Śląskiego mogą już korzystać z kont przez internet, bankomatów i kart debetowych. Awaria w placówce została usunięta po kilku godzinach - twierdzi rzecznik banku Piotr Utrata.

Problemy z przelewami, wpłatą i wypłatą gotówki miały ponad dwa miliony klientów. Powodem awarii było zawieszenie się głównego systemu informatycznego. Karty działają, bankomaty także. Można już korzystać z konta przez internet, choć strona jest przeciążona i chodzi wolniej, bo dużo osób próbuje się obecnie zalogować na konto - podkreśla rzecznik.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: