RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejny pacjent wybudzony w Klinice Budzik!

Publikacja: Środa, 14 stycznia (18:35) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

16-letni Piotr to kolejny pacjent Kliniki Budzik, który wybudził się ze śpiączki. „Życzymy Piotrkowi szybkiego powrotu do pełnej sprawności” – napisała na swojej stronie ekipa placówki.

Chłopiec zapadł w śpiączkę w czerwcu ubiegłego roku, a do kliniki trafił w sierpniu. Jest już 15. wybudzonym pacjentem Budzika.

Klinika Budzik dla dzieci w śpiączce została wybudowana przez Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo?" dzięki ofiarności polskiego społeczeństwa. Działa od lipca 2013 roku.

Przeczytaj rozmowę Krzysztofa Ziemca z Ewą Błaszczyk, szefową fundacji "Akogo?": Czasami mam ochotę potargować się z Panem Bogiem.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: