Mężczyźni handlowali narkotykami w swoich samochodach. Wcześniej kontaktowali się z klientami telefonicznie.
W pojazdach zatrzymanych policjanci znaleźli kokainę. W ich mieszkaniu kolejne porcje narkotyków.
Blisko 300 gramów kokainy było schowanych w lodówce.
Zatrzymani 31-latkowie handlowali kokainą już od kilku lat.
(j.)