RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kibic Legii ukarany za rzucanie rac

Publikacja: Niedziela, 27 lutego (06:33) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Sąd w Krakowie skazał kibica Legii Warszawa na sześć miesięcy pozbawienia wolności w zawieszaniu na trzy lata za odpalanie rac podczas meczu ekstraklasy Cracovia - Legia. Mężczyzna został zatrzymany, gdy wychodził z sektora po meczu. Przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze.

Kibic stołecznego klubu otrzymał także karę zakazu stadionowego na trzy lata. Policja będzie jeszcze analizować nagranie z monitoringu piątkowego meczu Cracovia - Legia (3:3), aby ustalić, czy inne osoby także nie powinny zostać ukarane.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: