Jako pierwsi z takim pomysłem przybyli wiosną pracownicy jednej z komercyjnych stacji telewizyjnych. Jej pracownicy sami zagłosowali na warszawskie zoo, jako miejsce akcji społecznej. Mają zwyczaj jeden dzień w roku przeznaczyć właśnie na taki cel.
Dziś stołeczny ogród zoologiczny będą dekorować ozdobami świątecznymi tym razem pracownicy koncernu farmaceutycznego. Sami je przywiozą. Im również spodobała się taka forma integracji w firmie. Nawet jeszcze za to zapłacą 2 tys. zł.
Impreza w zoo jest zupełnie nowym pomysłem. O wiele bardziej pożytecznym niż spotkanie w klubie. A zwierzaki lubimy wszyscy - kończy "Życie Warszawy".