RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Jechał pijany a z nim trójka pasażerów

Autor: Publikacja: Poniedziałek, 18 kwietnia (16:28) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Półtora promila alkoholu miał kierowca zatrzymany do kontroli w Kłobucku niedaleko Częstochowy. Razem z nim w samochodzie jechała jeszcze trójka nastolatków. Mężczyzna, który siedział za kierownicą nie miał też przy sobie dokumentów.

Źródło: RMF FM FB
Dalsza część artykułu pod materiałem video: