RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Gołębie wróciły

Autor: Publikacja: Sobota, 26 stycznia (11:36) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Hodowcy gołębi wrócili w okolice Śląska. W okolice, bo po dwóch latach przerwy, wystawę gołębi pocztowych zorganizowano w Sosnowcu.

Są setki gołębi i ponad stu wystawców z całego świata. Jest też nowa hala i nowe miejsce. Ale wszyscy pamiętają, że wystawa odbywa się równo dwa lata od katastrofy na terenie MTK.

Prokuratorskie śledztwo w sprawie katastrofy trwa. W tej chwili największy problem to przesłuchiwanie świadków z zagranicy.

Tagi: gołębie

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: