RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Gdyński pomysł na walkę z zimą

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Gdynia na swojej stronie internetowej opublikowała numery wszystkich służb odpowiedzialnych za odśnieżanie i porządkowanie terenu. Każdy mieszkaniec może zadzwonić i poprosić o interwencję.

Jak się przekonał reporter RMF, mieszkańcy Gdyni czynnie włączyli się do walki z zimą. Telefony w centrum dowodzenia dzwonią bardzo często. Na reakcję służb nie trzeba długo czekać. Zbieramy informacje i ruszamy następnego dnia - mówi Maciej Karmuliński z urzędu miasta.

Jeśli to miasto odpowiada za drogi i chodniki, wówczas wysyła tam swoje służby. Jeśli jednak ktoś inny jest właścicielem, wtedy urzędnicy dzwonią do straży miejskiej, a ta mobilizuje do odśnieżania.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: