Plecak ze świecącymi kółkami, elastyczna linijka, czy długopis z niewidzialnym wkładem. Dzieci dobrze wiedzą, czego potrzebują w szkole. Rodzicom pozostaje tylko spełniać te zachcianki, w miarę możliwości rzecz jasna.

Już nawet zeszyty nie są do końca takie zwyczajne. Na okładkach koniecznie muszą być superbohaterowie. Zeszyty nie są do końca takie specjalne, a w wersji dla leworęcznych linie przechylone są pod odpowiednim kątem. Hitem są długopisy z niewidocznym wkładem. To, co się nimi napisze, można zobaczyć tylko po podświetleniu tekstu specjalną lampką z tego długopisu.

Myślę, że dzieciaki lubią tajemnice, sekrety, być może szyfrują sobie w tajemnicy przed nauczycielem, który tego nie zauważy. Pośmieją się i jest zabawa - wyjaśnia Klaudia Czyż ze sklepu artykułami szkolnymi.

Gumko-temperówka w jednym także cieszy się popularnością, podobnie jest z linijkami, których wreszcie nie można połamać, ponieważ są elastyczne. Na koniec komplet gadżetów można zapakować w kolorowy plecak i błyskając kółkami można wędrować do szkoły.