Edyta Bieńczak urodziła się w 1984 roku w Sanoku. I tam też została pochowana 6 października ubiegłego roku.
Do RMF FM trafiła w 2008 roku, przepracowała z nami 13 lat. W radiu czuła się jak w rodzinie. My ją też tak traktowaliśmy...
Niestety, Edyty nie ma już z nami. Zostały wspomnienia.
"Edi, odeszłaś zbyt nagle, zbyt szybko, zbyt wcześnie... lecz w naszych sercach pozostaniesz na zawsze".
Nasz smutek wciąż jest ogromny, a napisane rok temu słowa aktualne.