RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Edi, pamiętamy. Cały czas jesteś w naszych sercach

Autor: Publikacja: Czwartek, 29 września (09:40) Aktualizacja: Czwartek, 29 września (09:00)

Rok temu, 29 września zmarła nasza redakcyjna przyjaciółka Edyta Bieńczak. Miała 37 lat. W RMF FM pracowała od 2008 roku. "Tęsknimy i będziemy tęsknić. Na zawsze zostanie z nami twój przepiękny uśmiech."

Edyta Bieńczak urodziła się w 1984 roku w Sanoku. I tam też została pochowana 6 października ubiegłego roku.

Do RMF FM trafiła w 2008 roku, przepracowała z nami 13 lat. W radiu czuła się jak w rodzinie. My ją też tak traktowaliśmy...

Niestety, Edyty nie ma już z nami. Zostały wspomnienia.

"Edi, odeszłaś zbyt nagle, zbyt szybko, zbyt wcześnie... lecz w naszych sercach pozostaniesz na zawsze".

Nasz smutek wciąż jest ogromny, a napisane rok temu słowa aktualne.


Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: