RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dziura nadal straszy kierowców

Autor: Publikacja: Poniedziałek, 19 stycznia (21:47) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na Zgierskiej w Łodzi bez zmian-ogromna wyrwa w asfalcie nadal straszy czeluścią kierowców. Przed dziewiątą na miejscu pojawili się pierwsi robotnicy. Wczoraj, kiedy zarwała się nawierzchnia było bardzo groźnie.

Przypominam: nadal 2 pasy są wyłączone z ruchu i trzeba tam jechać wolno. Tak ma być do końca tygodnia.

Tagi: droga kierowcy

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: