RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dwie osoby zaczadziły się w Poznaniu

Publikacja: Piątek, 17 grudnia (14:02) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ciała dwóch mężczyzn, którzy prawdopodobnie zmarli w wyniku zatrucia tlenkiem węgla, znaleziono w mieszkaniu w centrum Poznania. Mieli około 50 lat. Według wstępnych ustaleń, czad wydobywał się z tzw. junkersa.

Liczba tegorocznych śmiertelnych zatruć czadem w Wielkopolsce wzrosła tym samym do siedemnastu. Około 140 osób trafiło natomiast do tej pory do szpitali z objawami zatrucia.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: