Ulicą Rzgowską pojedziecie pasem tylko w jednym kierunku. To oznacza długie kolejki aut nie tylko na zwężonym odcinku od ulicy Kurczaki do Dachowej, ale praktycznie na całej Rzgowskiej.
Natomiast przy wyjeździe z Łodzi w stronę Pabianic nitka krajowej 14 będzie zamknięta. Będziecie mieć do dyspozycji tylko jeden pas pomiędzy ulicami Prądzyńskiego a Odrzańską. Uratuje Was cierpliwość, lub objazdy osiedlowymi uliczkami.