RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dolnośląskie: Ciała dwóch kobiet znaleziono w lesie

Publikacja: Niedziela, 8 lipca (21:35) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dolnośląscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo dwóch kobiet, których ciała znaleziono w niedzielę w lesie w Kowarach (Dolnośląskie). Obie poszukiwane były jako zaginione.

Mężczyzna jest przesłuchiwany. Na razie nie postawiono mu żadnych zrzutów.

Jak powiedziała Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, ciała znalezione zostały przez mieszkańców Kowar w studzience kanalizacyjnej w lesie. Kobiety miały około 40 lat. Wiemy już, że obie zgłoszone zostały niedawno jako zaginione.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: