RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bronisław Komorowski w szpitalu

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Bronisław Komorowski trafił do szpitala. Były prezydent jest w placówce na Szaserów w Warszawie.

Jak powiedzieli nam pracownicy Instytutu Bronisława Komorowskiego, prezydent jest w dobrej formie. W szpitalu znalazł się ze względu na rutynowe badania.

Instytut Bronisława Komorowskiego to założona przez byłego prezydenta organizacja pozarządowa. Zainaugurował działalność 15 stycznia 2016.

Do zadań Fundacji należy m.in. wspieranie działań na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa w Polsce i w Europie w wymiarze politycznym, militarnym, gospodarczym oraz społecznym.

(mal)

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: