Uruchomienie systemu, kiedy w kolejce do wejścia na trybuny czekają setki ludzi, spowodowałoby opóźnienie wpuszczenia wszystkich innych kibiców - powiedział minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski w rozmowie z reporterem RMF FM.
W przypadku najgroźniejszych kibiców, wielokrotnie łamiących zakaz stadionowy, obrączki będą stosowane obligatoryjnie. W pozostałych przypadkach, o łączeniu zakazu i obowiązku noszenia obrączki, będzie decydował sąd.
Jak walczyć ze stadionowymi chuliganami? Dyskutuj pod artykułem.