Na razie nie wiadomo, ile zajmie usuwanie awarii. Jak usłyszał nasz reporter w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych - prace trwają.
Resort zapewnia, że kłopoty mają jedynie osoby, które chcą wyrobić sobie prawo jazdy. Można natomiast rejestrować samochody. System Kierowca służy do wprowadzania danych do Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców. To takie łącze z wydziałów komunikacji z CEPiK-iem, który - ja twierdzi MSW - działa bez zastrzeżeń.